Poszukujemy opiekunek do żłobka !

Poszukujemy doświadczonego, pozytywnego, otwartego i przyjaznego dzieciom opiekuna do żłobka. Naszym celem jest stworzenie przytulnego miejsca w którym nasi podopieczni czują się kochani i bezpieczni.KOGO SZUKAMY?

  • osoby z udokumentowanym doświadczeniem w pracy z dziećmi;
  • wykwalikowanej pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego
  • lub absolwenta studiów podyplomowych na kierunku: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza
  • lub osoby, która ukończyła 280-godzinny kurs uprawniający do pracy z dziećmi do lat 3 i posiada doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.
  • Pozytywnego, kochającego zabawę i otwartego wulkanu energii

CO OFERUJEMY?

  • Umowa o pracę
  • Pracę w wymiarze 8 godzin dziennie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia
  • Pracę w domowej atmosferze w nowoczesnej i przytulnej przestrzeni
  • Ciągłą naukę i rozwój, praca zgodna z kierunkami pedagogiki M. Montessori

CV proszę wysyłać na adres zlobek@gminaposwietne.pl