KONKURS PLASTYCZNY „Wiosna w Gminie Poświętne”

Jesteś uczniem lub przedszkolakiem? Masz przerwę w zajęciach? W trosce o bezpieczeństwo własne i innych zrezygnowałeś ze wspólnych zabaw i spotkań z rówieśnikami? Spędzasz większość czasu w domu?

Wójt Gminy Poświętne zaprasza mieszkańców gminy w wieku do 13 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Wiosna w Gminie Poświętne”. Udział w konkursie pomoże Wam spędzić okres kwarantanny w sposób przyjemny i pożyteczny. Technika wykonania rysunku jest dowolna. Gdy praca będzie skończona, należy zrobić jej zdjęcie i wraz ze zgodą na publikację oraz przetwarzanie danych, wysłać na adres sekretariat@ugposwietne.pl . Zdjęcie pracy musi być zapisane cyfrowo w formacie JPG. Krótszy bok zdjęcia nie może mieć więcej niż 1500 pikseli. Termin nadsyłania prac upływa 19.06.2020 r. Wyniki konkursu oraz wszystkie nadesłane prace opublikowane zostaną na Forum Gminy Poświętne oraz na stronie internetowej gminy.

Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody.