Dzień: <span>2024-09-18</span>

Czyste powietrze – uwaga na oszustów !

“Czyste Powietrze” – uwaga na oszustów!

Szanowni Państwo! Przestrzegamy przed firmami, które w ostatnim czasie pojawiają się na terenie Gminy Poświętne oferując usługi w zakresie wymiany kotłów oraz sporządzenia wniosków w ramach Programu “Czyste Powietrze”, powołując się na współpracę z Urzędem.

INFORMUJEMY, ŻE URZĄD GMINY POŚWIĘTNE NIE WSPÓŁPRACUJE Z ŻADNYMI PRYWATNYMI PODMIOTAMI REALIZUJĄCYMI PROGRAM „CZYSTE POWIETRZE”.

Urząd Gminy Poświętne prowadzi nieodpłatny punkt doradczy. Mieszkańcy naszej gminy mogą za pośrednictwem Urzędu złożyć wniosek o dotację oraz otrzymać bezpłatną pomoc w zakresie weryfikacji wniosku pod kątem wymagań programu .

Punkt konsultacyjny jest czynny w godzinach pracy Urzędu tj. pn. 10:00 – 18:00, wt. – pt. 7:30 – 15:30 w pokoju nr 9.  Więcej informacji na stronie gminy LINK oraz pod numerem telefonu.