Spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze” za pomocą platformy Zoom

Mając na uwadze troskę o jakość powietrza w naszej gminie, oraz zbliżający się termin zakazu używania kotłów na paliwo stałe niespełniających wymogów dla klas 3, 4 lub 5 wg normy PN-EN 303-5:2012, zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące priorytetowego programu „Czyste Powietrze”, zorganizowane przez gminny Punkt Konsultacyjny. Na spotkaniu będą Państwo mogli poznać między innymi: założenia Programu „Czyste Powietrze”, zasady wnioskowania o dotację oraz reguły  wypłaty dotacji.

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dołączenia we wtorek 15 marca 2022 r o godzinie 16 pod linkiem: https://us06web.zoom.us/j/83945063887

Szczegóły w załączonym plakacie.

Więcej o informacji Programie „Czyste Powietrze” na stronie:  www.czystepowietrze.gov.pl