„Gramy dla Moniki” Niedziela 6 lutego 2022 – Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej

Wszystkich mieszkańców Gminy Poświętne – piłkarzy, kibiców oraz osoby, które chciałyby wesprzeć akcję pomocy rodzinie z Międzylesia, serdecznie zapraszamy do udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Gramy dla Moniki”.

Turniej odbędzie się w niedzielę 6 lutego 2022 r.
Mecze zostaną rozegrane w godz. 9:00 -17:00 w hali sportowej w Pustelniku

Pani Monice i jej najbliższym los nie szczędził trudnych doświadczeń. Samotnie wychowująca czwórkę dzieci matka obecnie najbardziej potrzebuje „dachu nad głową”. Chcemy pomóc w remoncie zniszczonego w pożarze domu mając nadzieję, że Pani Monika i jej dzieci znajdą w nim stabilizację i poczucie bezpieczeństwa.

Pieniądze będziemy zbierać podczas turnieju i nie tylko.Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w zbiórce !