Transport zbiorowy

„Blue Ocean” Business Consulting Sp. z o. o. na zlecenie Starostwa Powiatowego w Wołominie w ramach prac nad opracowaniem pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu wołomińskiego” prowadzi badanie ankietowe dotyczące preferencji komunikacyjnych mieszkańców powiatu. Celem badania jest poznanie potrzeb i oczekiwań użytkowników w zakresie środków transportu. Na podstawie tych informacji, możliwe będzie określenie zachowań komunikacyjnych mieszkańców  w Planie Transportowym, co pozwoli podjąć działania w celu poprawy oferty w sposób najbardziej odpowiadający oczekiwaniom społecznym.

W związku z tym zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu ankietowym. Wszelkie informacje uzyskane w trakcie badania są anonimowe i zostaną wykorzystane wyłącznie w celu poznania Państwa opinii na wskazany temat.

Ankieta zawiera 16 pytań, a jej wypełnienie zajmie ok. 5 minut.

Ankietę można wypełnić online pod linkiem: