13 września 2024 do Warszawy na Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych – największe regionalne spotkanie organizacji pozarządowych z terenu województwa mazowieckiego, które Federacja Mazowia organizuje od 20 lat!

W 13 września (piątek) w Warszawie, w Centrum Okopowa  odbędzie się XX Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych. To największe regionalne spotkanie organizacji pozarządowych z województwa mazowieckiego, które od 2004 roku nieprzerwanie organizuje Federacja Mazowia.

Wydarzenie jest skierowane do

• działaczy i działacek lokalnych
  • mazowieckich fundacji i stowarzyszeń,
  • klubów sportowych,
  • kół gospodyń wiejskich
  • ochotniczych straży pożarnych
  • spółdzielni socjalnych
  • urzędników i urzędniczki współpracujących z organizacjami pozarządowymi w urzędach miast, gmin i starostwach powiatowych,
  • pełnomocników i pełnomocniczki ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi,
  • a także samorządowców – radnnych, wójtów, burmistrzów, starostów powiatowych, a także ich zastępców oraz sekretarzy i radnych!

Udział w MFIP jest oczywiście bezpłatny!
Program poznacie po 1 września, ale już dziś wiemy, że na pewno nie zabraknie kręgów pozarządowych, które pozwalają na sieciowanie, wymianę wiedzy i doświadczeń, i nowe kontakty.

Zapraszamy do zapisów pod linkiem: https://forms.gle/sgZkEg9aaCHbVjn39

Termin zgłoszeń upływa 5 września 2024 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli lista uczestniczek i uczestników wypełni się szybciej, będziemy zmuszone zamknąć zapisy we wcześniejszym terminie.

Jeśli chcesz współtworzyć z nami XX MFIP, napisz mail z propozycją: mazowia@mazowia.org.pl

Wydarzenie odbywa się w miejscu dostępnym architektonicznie.

Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021-2030.
Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Patronat medialny: RDC

Do zobaczenia w Warszawie 13 września!