Powiatowy Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie Państwa zapraszamy na Powiatowy Jarmark Bożonarodzeniowy do Powiatowego Centrum Kultury Fabryczka, 11 grudnia w godzinach 12.00-18.00.

Tradycja organizacji świątecznych JARMARKÓW wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń FABRYCZKI.

Tegoroczny Jarmark to bardzo duże wydarzenie, na które zgłosiła się ogromna ilość WYSTAWCÓW nie tylko z Powiatu Wołomińskiego ale również z całego Mazowsza. Tym razem przygotowujemy dla Państwa atrakcje zarówno w naszych salach jak i na dziedzińcu FABRYCZKI.

Zapewniamy, że będzie to doskonała okazja dla tych z Państwa, którzy poszukują pięknej biżuterii, pachnących kosmetyków, nietuzinkowych dekoracji świątecznych, obrazów oraz inspiracji kulinarnych czy artystycznych a także wielu innych wyjątkowych zakupów.

Na naszej scenie utwory świąteczne zaprezentuje młodzież z Powiatowego Zespołu Wokalnego Factory of Voices oraz Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Wołomińskiego.

Dodatkowo w programie warsztaty artystyczne dla dzieci:

– w godz. 13.00-14.00 tworzenie aniołów

– w godz. 15.00-16.00 tworzenie bombek-mufinek

– od 13.00 do 17.00 warsztaty wypiekania pierników w Fabryce PIERNIKA.

Zapraszamy również na wspólne kolędowanie oraz odwiedzenie naszej żywej szopki bożonarodzeniowej między innymi z osiołkami, alpakami oraz owieczkami.

Wydarzenie objął patronatem honorowym Adam Lubiak – Starosta Wołomiński.

To świetna okazja do zakupu wyjątkowego prezentu pod choinkę, unikatowego z pachnącego świętami ,,fabryczkowego” JARMARKU.

Wstęp wolny