Wyposażenie pracowni informatycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Ręczajach

10 grudnia 2019 r. zakończono wyposażanie pracowni informatycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowych Ręczajach. Z przeprowadzonego audytu wewnętrznego w szkołach na terenie Gminy Poświętne wynikało, że jest to szkoła wymagająca natychmiastowej modernizacji pracowni informatycznej oraz sprzętu sieciowego. W ramach projektu “Zakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni informatycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Ręczajach” zakupiono 21 komputerów typu All in One 24 calowych, urządzenie wielofunkcyjne kolorowe, tablicę interaktywną 65 cali, router bezprzewodowy oraz switch sieciowy. Sala została odnowiona, doposażona w 6 biurek dla dzieci, jedno dla nauczyciela oraz 20 ergonomicznych foteli obrotowych. Całkowity koszt modernizacji wyniósł 69 tys. zł z czego 70% dofinansował Wojewoda Mazowiecki. Poniżej kilka zdjęć przed modernizacją i po.

Sala po modernizacji.

Zdjęcia sali przed modernizacją