GMINA POŚWIĘTNE W PROGRAMIE CZYSTE POWIETRZE

Szanowni Państwo,Poniżej przedstawiamy stworzony przez Polski Alarm Smogowy Ranking Gmin w programie Czyste Powietrze.Ranking gmin utworzony został na podstawie dostarczonych przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej danych o liczbie wniosków do programu “Czyste Powietrze” złożonych przez właścicieli budynków jednorodzinnych w poszczególnych gminach. Ranking powstał na bazie liczby wniosków przyjętych w I kwartale 2021 roku. O pozycji gminy w rankingu decyduje wskaźnik, którego wartość wyznacza liczba wniosków złożonych z terenu danej gminy na 1000 budynków jednorodzinnych.Na 2477 gmin w Polsce Gmina Poświętne zajęła 799 miejsce. Daje nam to 1 miejsce w powiecie wołomińskim!!!

https://polskialarmsmogowy.pl/ranking/Wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w poprawę powietrza w naszej gminie bardzo dziękujemy.

Mieszkańcom, którym nie jest obojętna jakość powietrza i którzy chcą wymienić piec bądź wykonać termomodernizację budynku oraz skorzystać z dostępnych dotacji zapraszamy do naszego punktu konsultacyjnego codziennie w godzinach pracy Urzędu Gminy w Poświętnem.