GMINNY PUNKT KONSULTACYJNY RZĄDOWEGO PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Szanowni Państwo,

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili stanowisko Gminnego Punktu Konsultacyjnego „Czyste Powietrze” podczas uroczystości 3 października 2021 w Krubkach – Górkach , a w szczególności dzieciom które po raz kolejny pokazały jak bardzo są  mądre i świadome problemów klimatycznych…. A sezon grzewczy tuż, tuż. Postarajmy się wspólnie wpłynąć na jakość powietrza w naszej gminie. Zacznijmy od wymiany kopcących bezklasowych pieców. W gminnym punkcie konsultacyjnym mogą uzyskać Państwo pomoc w złożeniu wniosku o otrzymanie dotacji z priorytetowego programu rządowego „Czysto Powietrze”. Wsparcie finansowe obejmuje wymianę pieca, termomodernizację oraz szereg działań wspierających sprawność energetyczną naszych domów. Zapraszamy serdecznie w dniach i godzinach pracy Urzędu Gminy w Poświętnem.