GKRPA- aktualności

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy
Urzędzie Gminy w Poświętnem, zaprasza wszystkie chętne osoby, do zapisywania
się na Ogólnopolski Zjazd Trzeźwościowy w Licheniu. Wyjazd odbędzie się w
dniach 27-28 lipca 2019 roku a jego koszt to 30 zł od osoby. Zapisy oraz wszelkie niezbędne informacje,
dostępne w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

13 kwietnia -wręczenie nagród

13 kwietnia Członkowie Komisji R.P.A. wręczyli nagrody dla uczestnikó turnieju w debla i miksa w tenisie stołowym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Poświętnem.

4-7 kwietnia Wyjazd na kursorekolekcje

Odnośnik do relacji z wyjazdu:

4-7 kwietnia odbył się wyjazd na kursorekolekcje do Zakroczymia. Z najstarszych klas szkół z terenu gminy uczestniczyły dzieci. Temat: uzależnienia, szkodliwość od alkocholu, narkotyków i bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, zarys problemu, wyzwania i zagrożenia.

15 Marca- Wyjazd profilaktyczno informacyjny

!5 Marca odbył się wyjazd profilaktyczny na temat uzależnienia pod hasłem Niećpa 2019, Nie Piję, Nie Palę w Warszawie. Zorganizowany przez G.K.R.P.A. odbył się z udziałem uczniów ze wszystkich szkół z terenu gminy Poświętne w ilości 56 osób. Na podstawie podsumowanych informacji wyjazd został odebrany bardzo pozytywnie i entuzjastycznie. Mamy nadzieję że młodzież wyciągnęła wnioski z tej prelekcji. Czas ten umilił nam koncert Anny Marii Wyszkoni.